2025. október 4-én Miskolcon a Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei oktatásban dolgozó kollégákkal folytattuk a közös tanulást. A résztvevők a második napon is töretlen lelkesedéssel és nyitottsággal vetették bele magukat a szervező módszertan eszközeinek megismerésébe. A tanultakat a gyakorlatban is hamarosan alkalmazni fogják a kollégák, kérdőíves felmérést indítanak a munkahelyeiken. Eredményes munkát kívánunk, és bízunk benne, hogy a tavaszi képzéseinken újra találkozunk!

Európai Közszolgálati Nap 2026
Az Európai Közszolgálati Napon a hazai közszolgálati munkavállalókat képviselő legnagyobb hazai szövetségként nektek mondunk köszönetet, akik oktattok, neveltek, kutattok, gondoskodtok, működtetitek a közigazgatást, a közgyűjteményeket, és a kulturális és művészeti



