Keresés
Close this search box.

A Közszolgálati Szakszervezetek Szövetsége (KSZSZ) megtartotta X. kongresszusát

Kongresszusi kommüniké

A KSZSZ 2015. november 27- én megtartotta X. Kongresszusát, melyen a 30 szavazati jogú küldöttből 26, a 16 tagszervezetből 15 vett részt. A napirendek a következők voltak:

1.  A KSZSZ Alapszabály módosításának elfogadása 

2.  A KSZSZ Felügyelőbizottságának (FEB) megválasztása

3.  Elismerés átadása

A küldöttek elfogadták az Alapszabály módosítását és megválasztották a Felügyelőbizottságot is, amely 2016. március 16-tól kezdi meg munkáját. A bizottság elnöke dr. Sebes József, tagjai Sas Ivett és Gálosi György lettek. 

A Közszolgálati Szakszervezetek Szövetsége Elnöksége Varga Lászlónak, a Meteorológiai Dolgozók Szakszervezete korábbi elnökének, a KSZSZ Szövetségi Tanácsa tagjának hosszú időn át végzett önzetlen szakszervezeti munkájáért, eredményes érdekvédelmi tevékenységéért BIBÓ ISTVÁN Emlékérmet adományozott.

Budapest, 2015. december 1.

Közszolgálati Szakszervezetek Szövetsége

MEGOSZTÁS:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Nyomtatás

EZEKET OLVASTA MÁR?

Csóti Csaba a Partizánban

Csóti Csaba, a SZEF elnöke részt vett a Partizán nagyszabású adásfolyamában, amelynek témája a NER 15 éves története volt. A számos szakértőt és változatos szempontokat felvonultató történeti áttekintésben a munkavállalói

Szakszervezeti majális 2025.

Az idei MASZSZ-SZEF közös majális tervezett programja: Helyszín: Emlékkő 10:00: Koszorúzás és beszédek a május 1-jei emlékkőnél. Ezt követően vonulás a Napozórétre A SZEF részéről beszédet mond Csóti Csaba, elnök Helyszín: Napozórét