Most megkapták az APEH-dolgozók a negyedéves jutalmukat

A negyedéves adóbevételi terv teljesülése miatt az APEH és a VPOP dolgozói még húsvét előtt megkapták körülbelül egyhavi bérüknek megfelelő jutalmukat…

A negyedéves adóbevételi terv teljesülése után Oszkó Péter ezúttal ígéretéhez híven engedélyezte, hogy az APEH és a VPOP dolgozói még húsvét előtt megkapják körülbelül egyhavi bérüknek megfelelő jutalmukat. Az APEH 15 ezer dolgozója között így bruttó 3,3 milliárd forintot, míg a vámhatóság 7 ezer munkavállalója között bruttó 1,2 milliárd forintot osztanak szét.

Emlékezetes: a két szervezet szakszervezetei még március elején tartottak tiltakozó akciót a tavalyi beígért, de elmaradt a béremelésük és a jutalmuk miatt.

Forrás: Magyar Nemzet

Korábbi, ehhez kapcsolódó híreink:
Több ezer APEH-os és vámos tüntetett, 2010. március 4.
Tüntetnek és sztrájkolnának az APEH-os és a vámos munkavállalók, 2010. február 26.

MEGOSZTÁS:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Nyomtatás

EZEKET OLVASTA MÁR?

Európai Közszolgálati Nap 2026

Az Európai Közszolgálati Napon a hazai közszolgálati munkavállalókat képviselő legnagyobb hazai szövetségként nektek mondunk köszönetet, akik oktattok, neveltek, kutattok, gondoskodtok, működtetitek a közigazgatást, a közgyűjteményeket, és a kulturális és művészeti

Építsük fel a munkaügyi kapcsolatok jól működő rendszerét!

Építsük fel a munkaügyi kapcsolatok jól működő rendszerét! A négy meghatározó, jelentős taglétszámmal rendelkező országos szakszervezeti szövetség közös javaslatot tett az országos érdekegyeztetés jövőbeli rendszerének megújítására. A javaslat teljes szövegét

Veszélyben a szociális és kohéziós források

Hatalmas a tétje az Európai Unió 2028–2034 közötti többéves pénzügyi keretének (MFF), a jelenlegi tervek alapján ugyanis komoly a veszélye annak, hogy a szociális támogatások és a kohéziós alapok látják