Köszönet a közös kiállásért

A Szakszervezetek Együttműködési Fóruma számos tagszervezetével közösen állt ki a munkavállalói, az állampolgári, valamint a kisebbségi jogok védelme, a szólás- és véleményszabadság, illetve a gyülekezési- és szervezkedési szabadság értékei és joga mellett 2025. június 28-án a Budapest Büszkeség eseményen.

Köszönjük minden munkavállaló egyéni és csoportos támogatását, különösen azoknak szeretnénk kiemelni a kiállását, akik közös csapatban vonultak velünk végig a menetben.

Az alábbi fotóválogatással szeretnénk visszaidézni az esemény hangulatát.

MEGOSZTÁS:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Nyomtatás

EZEKET OLVASTA MÁR?

A kormány késlekedik, de mi nem várunk!

Egyenlő munkáért egyenlő bért! Európa-szerte cserbenhagyják a dolgozó nőket! Az uniós tagállamok túlnyomó többsége – köztük Magyarország is – elmulasztotta a bérátláthatósági irányelv nemzeti jogba történő átültetésének vasárnapi határidejét. Az