Tovább folytatódik a bölcsődei dolgozók kálváriája

Továbbra is csak levelezést zajlik a szociális területen dolgozók és Balog Zoltán emberi erőforrás miniszter között.

Tovább folytatódik az eddig eredménytelen levelezés a szociális területen dolgozók, köztük a SZEF tag Bölcsődei Dolgozók Demokratikus Szakszervezete és Balog Zoltán emberi erőforrás miniszter között. 

A miniszter semmitmondó, kitérő választ adott a BDDSZ levelére. A válaszlevél itt olvasható.

A BDDSZ csalódással és megdöbbenve fogadta az EMMI válaszát. Az újabb Balog Zoltánnak címzett levél itt olvasható. 

Szűcs Viktória BDDSZ elnök a TV2 Mokka című műsorában beszélt a bölcsődei dolgozók rossz helyzetéről, a béremelés szükségességéről. A beszélgetésről készült video elérhető itt

 

MEGOSZTÁS:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Nyomtatás

EZEKET OLVASTA MÁR?

A kormány késlekedik, de mi nem várunk!

Egyenlő munkáért egyenlő bért! Európa-szerte cserbenhagyják a dolgozó nőket! Az uniós tagállamok túlnyomó többsége – köztük Magyarország is – elmulasztotta a bérátláthatósági irányelv nemzeti jogba történő átültetésének vasárnapi határidejét. Az