Keresés
Close this search box.

Nőkonferencia az aktív idősödés és a nemzedékek közötti szolidaritás jegyében

2012. október 30-án tartotta éves Nőkonferenciáját az ASZSZ, ÉSZT, MSZOSZ, SZEF, ill. a Nők a Holnapért Alapítvány és a Régiók Nőhálózata Egyesület a Friedrich Ebert Alapítvány támogatásával.

2012. október 30-án tartotta éves Nőkonferenciáját az ASZSZ, ÉSZT, MSZOSZ, SZEF, ill. a Nők a Holnapért Alapítvány és a Régiók Nőhálózata Egyesület a Friedrich Ebert Alapítvány támogatásával.

A konferencia célja az volt, hogy felhívja a figyelmet arra, hogy az idősebb emberek milyen hasznos szerepet töltenek be a társadalomban és olyan intézkedéseket javasoljol, amelyek jobb lehetőségeket teremtenek számukra, hogy aktívak maradjanak. Cél volt továbbá az is, hogy a fiatalabb és idősebb korosztályhoz egyaránt szóljon, és felhívja a figyelmet a generációk közötti szolidaritás fontosságára.

A konferencián elfogadott zárónyilatkozat a csatolmányban olvasható.

MEGOSZTÁS:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Nyomtatás

EZEKET OLVASTA MÁR?

SZEFIT a Klubrádióban a gyakornokok jogainak védelmében

Eszenyi Ákos, a SZEFIT elnökségi tagja volt a vendége a Klubrádió Szolidaritás című műsorának. Aktivistánk egy, az Európai Parlament elé kerülő gyakornoki irányelv kiterjesztése kapcsán került meghívásra, amely veszélybe sodorhatja

SZEF előadás a Miskolci Egyetemen

Csóti Csaba, a SZEF elnöke 2025. március 11-én a közszféra, az állam és a szakszervezetek összefüggésrendszeréről beszélt a Miskolci Egyetem hallgatóinak.

Nemzetközi Nónap 2025.

A korábbi évek törekvéseihez hasonlóan az idei Nemzetközi Nőnap alkalmát is arra szeretné felhasználni szervezetünk, hogy olyan témákat emeljen ki, amely a nők egyenjogúsági törekvéseit, és a nőket érő erőszak

SZEF alapszintű képzés Pécsett

2025. február 8-án tagszervezetünk, a TDDSZ kérésére a SZEF oktatási munkatársa alapszintű képzési napot tartott a Pécsi Tudományegyetemen egy éve működő és folyamatosan fejlődő alapszervezeti csoportnak. Az oktatókból és segítő