Tájékoztatjuk Közönségünket, hogy ma 20 órakor a KSZSZ elnöke az ATV-ben kérdésekre válaszol.
| A Közszolgálati Szakszervezetek Szövetségének közleménye |
| Koplaló kormánytisztviselők |
|
Nem csupán a nagyböjt miatt koplalnak a kormánytisztviselők, hanem mert a hó végére rákényszerülnek. Kiürül a bankszámlájuk és a hűtőszekrényük. Budapest, 2016. március 25., péntek |




