Július 3-án vasárnap az Utcajogásznál is véget ért a tanév. A Szakszervezetek Együttműködési Fórumával (SZEF) közösen szervezett oktatási projektünk során összesen 122 ember arca villant fel előttünk a képernyőn az elmúlt fél évben. Értékeltünk és ünnepeltünk a Gólyában. Tovább olvasom.

Interjú Csóti Csabával a kormányzati képviselet nélkül maradt foglalkoztatáspolitikáról
Csóti Csabát a Civil Rádió kérdezte a SZEF és a Munkástanácsok által jegyzett nyílt levél kapcsán, amely a kormányzati képviselet nélkül maradt foglalkoztatáspolitika témáját járta körül. A Szakszervezetek Együttműködési Fóruma



