Tiltakozás!

A Szakszervezetek Együttműködési Fóruma (SZEF) tiltakozik az ellen, hogy a Magyar Köztisztviselők, Közalkalmazottak és Közszolgálati Dolgozók Szakszervezetének (MKKSZ) sajtótájékoztatója kapcsán a rendőrség, „gyűlés tartása” miatt, eljárást indított!

forrás: https://www.mkksz.org.hu/rovatok/rovatok1/hirek/588-a-jarvanyugyi-szabalyok-megsertese-miatt-idezte-be-a-rendorseg-boross-peternet-pedig-a-szakszervezet-elnoke-csak-egy-rovid-sajtotajekoztatot-tartott 

MEGOSZTÁS:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Nyomtatás

EZEKET OLVASTA MÁR?

Beszámoló a CETUN projekt zárókonferenciájáról

Január 26-án és 27-én Bécs adott otthont a Közép-európai Szakszervezeti Hálózat (CETUN) konferenciájának és projektzáró eseményének. A hálózat az Osztrák Szakszervezeti Szövetség (ÖGB) koordinálásával és az Európai Unió társfinanszírozásával működik.

Zöld kompetenciák szakszervezeti konferencia

Nemzetközi konferenciának adott helyet Budapest 2026 január 21. és 23. között a szakszervezeti tagok zöld kompetenciái kapcsán. A résztvevő államok között Belgium, Franciaország, Litvánia, Svájc és Svédország szerepelt a házigazda

A női reprodukciós egészség védelme – konferencia

MEGHÍVÓ – A női reprodukciós egészség védelme című konferenciára A női reprodukciós egészség kérdése nemzetközi összehasonlításban Magyarországon is elhanyagolt terület, annak ellenére, hogy egyre több kutatás bizonyítja, hogy a munkavégző

Somogyi Béla – megemlékezés

Meghívó Megemlékezés Somogy Béláról a magyar szociáldemokrata mozgalom kiemelkedő alakjáról, aki a munkásosztály jogaiért és a társadalmi igazságosságért küzdött. Szervezők: Szakszervezetek Együttműködési Fóruma Politikatudományi Intézet Időpont: 2026. február 17. Program: