VII. Tisztújító Küldött Közgyűlés

VII. alkalommal tartotta meg Tisztújító küldött Közgyűlését 2019.11.23- án a SZEF Ifjusági Tagozata.

A napirendi pontok között szerepelt az elmúlt időszak értékelése és a következő időszakra vonatkozó tervek, feladatok megvitatása egyaránt.

Ezen felül sor került még a tisztújításra is. A SZEFIT új elnökkel és alelnökökkel folytatja tovább a munkáját.

A képen balról jobbra: Csőke Csaba alelnök, Miskolczi Zsuzsanna alelnök, Kerék Eszter elnök Zsigó Judit alelnök.

Munkájukhoz sok sikert kívánunk!

 

MEGOSZTÁS:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Nyomtatás

EZEKET OLVASTA MÁR?

A kormány késlekedik, de mi nem várunk!

Egyenlő munkáért egyenlő bért! Európa-szerte cserbenhagyják a dolgozó nőket! Az uniós tagállamok túlnyomó többsége – köztük Magyarország is – elmulasztotta a bérátláthatósági irányelv nemzeti jogba történő átültetésének vasárnapi határidejét. Az