Idei első ülését tartotta a Szociális Ágazati Érdekegyeztető Fórum
Február 4-én megtartotta idei első ülését a Szociális Ágazati Érdekegyeztető Fórum, melynek keretében a tagok tárgyaltak az ágazati bérpolitikával és a bérrendszerrel kapcsolatban is.