Szolidaritás az ÉŐDSZ-szel

A Szakszervezetek Együttműködési Fóruma szolidaritását fejezi ki az Értékszállítási és Őrzésvédelmi Dolgozók Szakszervezete (ÉŐDSZ) és annak a JNT Security Kft.-nél működő tagszervezete felé.

A Szakszervezetek Együttműködési Fóruma szolidaritását fejezi ki az Értékszállítási és Őrzésvédelmi Dolgozók Szakszervezete (ÉŐDSZ) és annak a JNT Security Kft.-nél működő tagszervezete felé, melynek tagjai határozatlan idejű sztrájkba léptek 2015. április 21-én éjfélkor a munkáltató által tett elfogadhatatlan bérajánlás miatt.

A Szakszervezetek Együttműködési Fóruma fontosnak tartja, hogy a munkavállalók a tárgyalásos út kimerítése után nagy arányban mernek élni a sztrájk jogával, hogy közös érdekeiket a jogszabályok adta keretek között érvényesítsék. Harcukhoz sok sikert kívánunk!

A Szakszervezetek Együttműködési Fóruma minden olyan munkavállalói érdekérvényesítést támogat, amely a munkavállalók jogos követeléseinek és érdekeinek védelmében történik.

Budapest, 2015. április 22.

 

Varga László s.k.

SZEF elnök

 

 

MEGOSZTÁS:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Nyomtatás

EZEKET OLVASTA MÁR?

Elindult a SZEF alapszintű képzése Budapesten is

Elstartolt a SZEF alapszintű szakszervezeti képzése Budapesten is. Célkitűzésünk itt sem más, mint a szakszervezeti aktivisták felvértezése a hatékony szervezéshez és a sikeres munkához szükséges eszközökkel. Az első képzési napot

Munkavédelem a digitalizált világban

A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) Munkavédelmi Irányítási Főosztály EU-OSHA Nemzeti Fókuszpontja kampányzáró konferenciáját 2025. október 28-án tartották az NGM József nádor téri, nemrég felújított épületének Pénztártermében. A 2023-2025. évi „Egészséges munkahelyek

Elhunyt dr. Szabó Endre

A Szakszervezetek Együttműködési Fóruma mély megrendüléssel tudatja mindazokkal, akik tisztelték és szerették, hogy dr. Szabó Endre, a magyar szakszervezeti mozgalom évtizedeken át meghatározó személyisége, a Szakszervezetek Együttműködési Fóruma (SZEF) alapítója

Hat év után újra SZEFIT Országos Találkozó

Hosszú és kényszerű szünet után, hat év elteltével végre újra személyesen találkozhatott a SZEFIT közössége! 2025. október 3. és 5. között Balatonföldvár adott otthont a rég várt országos találkozónak, ahol