Sikeresen lezajlott az első horvát-magyar munkajogi szeminárium
2015. október 1–2. között került megrendezésre az „Első horvát-magyar összehasonlító munkajogi szeminárium”, amelyet az ELTE ÁJK Munkajogi és Szociális Jogi Tanszéke és a Zágrábi Egyetem Jogi Karának Társtanszéke szervezett.