Tele van a puttonyunk! – médiamegjelenések

Az MKKSZ demonstrációt hirdet december 6-ra.

“Teli van a Puttony”, “Bizalomvesztés” címmel tart demonstrációt december hatodikán a Nemzetgazdasági Minisztérium előtt a Magyar Köztisztviselők, Közalkalmazottak és Közszolgálati Dolgozók Szakszervezete. A tüntetők Mikulás-szakállban jöhetnek, ha nem akarják, hogy azonosítsák őket – mondta Boros Péterné főtitkár. A közszférába hat éve nem volt béremelés, kétszázezer ember havi 75.770 forintot keres, ez nem más, mint dolgozói szegénység az állam szolgálatában. Most öt százalékos emelést, minimum tízezer forintos fizetésemelést, valami az életpálya bevezetését akarják elérni.  

Boros Péterné a TV2 Mokka című műsorában.

További kapcsolódó hírek: http://www.origo.hu/itthon/20141126-tele-van-a-puttonyuk-az-allammal.html

http://nol.hu/belfold/kiszpolyozza-az-embereket-a-miniszterelnokseg-1500721

MEGOSZTÁS:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Nyomtatás

EZEKET OLVASTA MÁR?

A kormány késlekedik, de mi nem várunk!

Egyenlő munkáért egyenlő bért! Európa-szerte cserbenhagyják a dolgozó nőket! Az uniós tagállamok túlnyomó többsége – köztük Magyarország is – elmulasztotta a bérátláthatósági irányelv nemzeti jogba történő átültetésének vasárnapi határidejét. Az